Ekvitermická regulácia ACD 03 ATMOS sada | Heating.sk
  • -14%
Ekvitermická regulácia ACD 03 ATMOS sada
search
  • Ekvitermická regulácia ACD 03 ATMOS sada

Ekvitermická regulácia ACD 03 ATMOS sada

871,38 €
749,39 € Zľava 14%
S DPH Dodanie do 2 - 3 dní

Je určená na riadenie teplovodnej sústavy vykurovaného objektu. Ovládanie regulátora je vďaka dotykovému displeju jednoduché a intuitívne. Regulátor obsahuje funkcie na priame ovládanie kotla, kotlového okruhu, až troch vykurovacích okruhov, teplej úžitkovej vody, soláru, atď.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Regulátor ACD 03 je vyrábaný v prevedení, ktoré je určené na vloženie do panelu kotla po vylomení vopred pripraveného otvoru (z výroby) pre reguláciu ACD 03 (rozmer 92 x 138 mm). Regulátor je tiež možné vložiť do špeciálnej krabičky SWS 18 určenej na inštaláciu na stenu.Regulátor je schopný riadiť nasledujúce:

- vykurovanie troch vykurovacích okruhov (napr. dva okruhy klasické radiátory + jeden okruh podlahové vykurovanie) podľa požadovanej teploty v miestnosti, vonkajšej teploty (ekvitermickej krivky) a v závislosti od času pomocou troch typov izbových jednotiek (snímačov)

- alebo jeden kotlový okruh a dva vykurovacie okruhy – kotlový okruh na dodržanie minimálnej teploty vratnej vody do kotla 65 °C, pomocou trojcestného miešacieho ventilu so servo-pohonom a čerpadlom a vykurovania dvoch vykurovacích okruhov (napr. klasické radiátory alebo podlahové vykurovanie) podľa požadovanej teploty v miestnosti, vonkajšie teploty (ekvitermické krivky) a v závislosti od času pomocou troch typov izbových jednotiek (snímačov)

- ohrev teplej úžitkovej vody (TÚV) na požadovanú teplotu (napr. 55 °C)

- solárny ohrev cez slnečné kolektory

- optimálne nabíjanie a vybíjanie akumulačných nádrží podľa požiadaviek zákazníka

- automatické prepínanie prevádzky dvoch zdrojov tepla (kotlov), napr. kotly na drevo a zemný plyn / drevo a pelety

- kompletnú prevádzku kotla na základe potrieb vykurovacieho systému vrátane odťahového ventilátora

- automatické zapálenie drevaElektronická regulácia ATMOS ACD 03 je dodávaná ako sada vrátane potrebných snímačov a pripojovacej svorkovnice pre jednoduchú montáž do panelu kotla.

ATM S0103
2 položky